Voor algemene vragen:

info@educaveghel.nl

Wilt u aanmelden of afmelden:

ledenadministratie@educaveghel.nl

Afmelden voor een training kan bij voorkeur via een vriendje of vriendinnetje in de groep of tijdens de training ervoor. Niet via Laco!

Voor financiële vragen:

penningmeester@educaveghel.nl

Vertrouwenscontactpersoon:

Deborah van Ham: vertrouwenscontactpersoon@educaveghel.nl

Zijn er vragen of opmerkingen over de website?

webmaster@educaveghel.nl

Bij Educa worden alle lessen gegeven op 1 locatie

Alle trainingen van GTV Educa worden gehouden in het Laco sportcentrum De Beemd, Vlas en Graan 101, 5461 KL  Veghel.

  • De ingang is bij het binnenzwembad
  • Er zijn drie kleedlokalen (genummerd 2 – 3 – 4)
  • Voor de zaal hangt een schema waarop staat wie in welk kleedlokaal moet zijn

Bestuursleden

Voorzitter
Ben jij of ken jij onze nieuwe voorzitter? Neem contact met secretariaat@educaveghel.nl op.
E-mail: …@educaveghel.nl

Penningmeester
Ardie van Lankvelt
E-mail: penningmeester@educaveghel.nl

Secretariaat
Annemarie van de Crommert
E-mail: secretariaat@educaveghel.nl

Ledenadministratie
Mischa van Worcum
E-mail: ledenadministratie@educaveghel.nl

Patrick Vissers (Gemeente en andere sportverenigingen)
E-mail: patrick@educaveghel.nl

Dirk Hamelijnck (Trainers en assistenten)
E-mail: dirk@educaveghel.nl

Nancy Leermakers (Website)
E-mail: nancy@educaveghel.nl