Trainers

  Jeroen (E-mail: Jeroen@educaveghel.nl)

  Karin (E-mail: Karin@educaveghel.nl)

  Lisa (E-mail: Lisa@educaveghel.nl)

  Petri (E-mail: Petri@educaveghel.nl)

  Ton (E-mail: Ton@educaveghel.nl)

  Werner (E-mail: Werner@educaveghel.nl)

Bestuursleden

Voorzitter
Ben jij of ken jij onze nieuwe voorzitter? Neem contact op met: secretariaat@educaveghel.nl

Penningmeester
Ardie van Lankvelt
E-mail: penningmeester@educaveghel.nl

Secretariaat
Annemarie van de Crommert
E-mail: secretariaat@educaveghel.nl

Ledenadministratie
Mischa van Worcum
E-mail: ledenadministratie@educaveghel.nl

Patrick Vissers (Gemeente en andere sportverenigingen)
E-mail: patrick@educaveghel.nl

Dirk Hamelijnck (Trainers en assistenten)
E-mail: dirk@educaveghel.nl

Nancy Leermakers (Website)
E-mail: nancy@educaveghel.nl